Calendari
dl. dt. dc. dj. dv. ds. dg.
01
febrer
dilluns
02
febrer
dimarts
03
febrer
dimecres
04
febrer
dijous
05
febrer
divendres
06
febrer
dissabte
07
febrer
diumenge
 
 
Sala Petita
Maria Rosa
11:00
Funció escolar
 
Sala Tallers
Nadia
20:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
16.30
Funció escolar
 
Sala Tallers
Nadia
16:30
Funció escolar
 
Sala Petita
Maria Rosa
20:00
 
Sala Tallers
Nadia
20:00
 
Sala Tallers
Col·loqui amb Rosa Maria Calaf
 
Espectacle itinerant
La naturalesa i el seu tremolor
18:30
 
Sala Petita
Maria Rosa
20:00
 
Sala Tallers
Nadia
20:00
 
Espectacle itinerant
La naturalesa i el seu tremolor
12:30
 
Sala Petita
Maria Rosa
17:00
 
Espectacle itinerant
La naturalesa i el seu tremolor
18:30
 
Sala Tallers
Nadia
20:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
21:30
 
Sala Tallers
Nadia
18:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
18:00
 
08
febrer
dilluns
09
febrer
dimarts
10
febrer
dimecres
11
febrer
dijous
12
febrer
divendres
13
febrer
dissabte
14
febrer
diumenge
 
 
Sala Petita
Maria Rosa
11:00
Funció escolar
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
20:00
 
Sala Tallers
Nadia
20:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
16:30
Funció escolar
 
Sala Tallers
Nadia
20:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
20:00
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
20:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
20:00
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
20:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
17:00
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
20:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
21:30
Funció amb audiodescripció
 
Sala Petita
Maria Rosa
18:00
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
18:00
 
15
febrer
dilluns
16
febrer
dimarts
17
febrer
dimecres
18
febrer
dijous
19
febrer
divendres
20
febrer
dissabte
21
febrer
diumenge
Biblioteca El Clot - Josep Benet
Conversa amb María Araujo
19:00
 
Sala d'actes de l'Hospital Clínic
Conferència Medicina i dignitat
18:00
 
Filmoteca de Catalunya
Tiefland
18:30
 
Sala Petita
Maria Rosa
11:00
Funció escolar
 
Biblioteca Horta - Can Mariner
Conversa amb Xavier Albertí
19:00
 
Sala Tallers
Tu no surts a la foto
20:00
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
20:00
 
Sala Tallers
Col·loqui amb Vicky Rangel
 
Sala Petita
Maria Rosa
16:30
Funció escolar
 
Vestíbul principal
Teatre terapèutic
18:30 h
 
Ateneu Barcelonès
Vergonya eterna
19:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
20:00
 
Sala Tallers
Tu no surts a la foto
20:00
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
20:00
 
Sala Gran
Col·loqui amb Enric Juliana
 
Espectacle itinerant
La naturalesa i el seu tremolor
18:30
 
Ateneu Barcelonès
Vergonya eterna
19:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
20:00
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
20:00
 
Espectacle itinerant
La naturalesa i el seu tremolor
12:30
 
Sala Petita
Maria Rosa
17:00
 
Espectacle itinerant
La naturalesa i el seu tremolor
18:30
 
Ateneu Barcelonès
Vergonya eterna
19:00
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
20:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
21:30
 
Sala Tallers
Bitels per a nadons
10:30
 
Sala Tallers
Bitels per a nadons
11:30
 
Exteriors
La Barcelona de Guimerà
12:00
 
Sala Tallers
Bitels per a nadons
12:30
 
Sala Petita
Maria Rosa
18:00
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
18:00
 
22
febrer
dilluns
23
febrer
dimarts
24
febrer
dimecres
25
febrer
dijous
26
febrer
divendres
27
febrer
dissabte
28
febrer
diumenge
 
 
Sala Petita
Maria Rosa
11:00
Funció escolar
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
20:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
16:30
Funció escolar
 
Sala Petita
Maria Rosa
20:00
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
20:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
20:00
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
20:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
17:00
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
20:00
 
Sala Petita
Maria Rosa
21:30
 
Sala Tallers
Bitels per a nadons
10:30
 
Sala Tallers
Bitels per a nadons
11:30
 
Sala Tallers
Bitels per a nadons
12:30
 
Sala Petita
Maria Rosa
18:00
 
Sala Gran
El professor Bernhardi
18:00
 
29
febrer
dilluns
01
març
dimarts
02
març
dimecres
03
març
dijous
04
març
divendres
05
març
dissabte
06
març
diumenge