Calendari

  • Col·loqui
  • Trobada amb l'autor
  • Adaptada per invidents (audiodescripció)
2009
Dia Títol de lobra i Autor Sala i Horari Llegenda

1Divendres

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
20:00
 
 

2Dissabte

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
21:30
 
 

3Diumenge

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
18:00
 
 

4Dilluns

 
 
 

5Dimarts

 
 
 

6Dimecres

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
20:00
 
 

7Dijous

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
17:00
 
 

8Divendres

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
20:00
 
Col·loqui

9Dissabte

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
17:00
 
 
Dissabte

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
21:30
 
 
Dissabte

Sala Gran
21:30
 
 

10Diumenge

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
18:00
 
 
Diumenge

Sala Gran
18:00
 
 

11Dilluns

 
 
 

12Dimarts

 
 
 

13Dimecres

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
20:00
 
 
Dimecres

Sala Gran
20:00
 
 

14Dijous

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
17:00
 
 
Dijous

Sala Gran
20:00
 
 
Dijous

L’enigma

Tres coreografies de M. Colomé, S. Sempere i T. Vergés
Sala Tallers
20:00
 
 

15Divendres

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
20:00
 
 
Divendres

Sala Gran
20:00
 
Col·loquiAdaptada per invidents (audiodescripció)
Divendres

L’enigma

Tres coreografies de M. Colomé, S. Sempere i T. Vergés
Sala Tallers
20:00
 
 

16Dissabte

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
17:00
 
 
Dissabte

Jardins
18:00
 
 
Dissabte

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
21:30
 
 
Dissabte

Sala Gran
21:30
 
 
Dissabte

L’enigma

Tres coreografies de M. Colomé, S. Sempere i T. Vergés
Sala Tallers
21:30
 
 

17Diumenge

Jardins
12:00
 
 
Diumenge

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
18:00
 
 
Diumenge

Sala Gran
18:00
 
 
Diumenge

L’enigma

Tres coreografies de M. Colomé, S. Sempere i T. Vergés
Sala Tallers
18:00
 
 

18Dilluns

 
 
 

19Dimarts

 
 
 

20Dimecres

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
20:00
 
 
Dimecres

Sala Gran
20:00
 
 
Dimecres

L’enigma

Tres coreografies de M. Colomé, S. Sempere i T. Vergés
Sala Tallers
20:00
 
 

21Dijous

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
17:00
 
 
Dijous

Sala Gran
20:00
 
 
Dijous

L’enigma

Tres coreografies de M. Colomé, S. Sempere i T. Vergés
Sala Tallers
20:00
 
 

22Divendres

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
20:00
 
 
Divendres

Sala Gran
20:00
 
 
Divendres

L’enigma

Tres coreografies de M. Colomé, S. Sempere i T. Vergés
Sala Tallers
20:00
 
Trobada amb lautor

23Dissabte

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
17:00
 
 
Dissabte

Jardins
18:00
 
 
Dissabte

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
21:30
 
 
Dissabte

Sala Gran
21:30
 
 
Dissabte

L’enigma

Tres coreografies de M. Colomé, S. Sempere i T. Vergés
Sala Tallers
21:30
 
 

24Diumenge

Jardins
12:00
 
 
Diumenge

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
18:00
 
 
Diumenge

Sala Gran
18:00
 
 
Diumenge

L’enigma

Tres coreografies de M. Colomé, S. Sempere i T. Vergés
Sala Tallers
18:00
 
 

25Dilluns

 
 
 

26Dimarts

 
 
 

27Dimecres

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
20:00
 
 
Dimecres

Sala Gran
20:00
 
 
Dimecres

L’enigma

Tres coreografies de M. Colomé, S. Sempere i T. Vergés
Sala Tallers
20:00
 
 

28Dijous

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
17:00
 
 
Dijous

Sala Gran
20:00
 
 
Dijous

L’enigma

Tres coreografies de M. Colomé, S. Sempere i T. Vergés
Sala Tallers
20:00
 
 

29Divendres

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
20:00
 
 
Divendres

Sala Gran
20:00
 
 
Divendres

L’enigma

Tres coreografies de M. Colomé, S. Sempere i T. Vergés
Sala Tallers
20:00
 
 

30Dissabte

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
17:00
 
 
Dissabte

Jardins
18:00
 
 
Dissabte

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
21:30
 
 
Dissabte

Sala Gran
21:30
 
 
Dissabte

L’enigma

Tres coreografies de M. Colomé, S. Sempere i T. Vergés
Sala Tallers
21:30
 
 

31Diumenge

Jardins
12:00
 
 
Diumenge

La casa de Bernarda Alba

Federico García Lorca
Sala Petita
18:00
 
 
Diumenge

Sala Gran
18:00
 
 
Diumenge

L’enigma

Tres coreografies de M. Colomé, S. Sempere i T. Vergés
Sala Tallers
18:00