• Colloquium
  • Encounter with author
  • Adapted for sightless (audiodescription)
April 2014
Dia Títol de lobra i Autor Sala i Horari Llegenda

1Tuesday

 
 
 

2Wednesday

El Cantador

ITNC - Jove Companyia del Teatre Nacional
Sala Tallers
10:00
 
 
Wednesday

Ocells i llops

Dirección: Lurdes Barba
Sala Petita
17:00
 
 
Wednesday

Sala Gran
20:00
 
 

3Thursday

El Cantador

ITNC - Jove Companyia del Teatre Nacional
Sala Tallers
10:00
 
 
Thursday

Sala Gran
17:00
 
 
Thursday

Ocells i llops

Dirección: Lurdes Barba
Sala Petita
20:00
 
 

4Friday

El Cantador

ITNC - Jove Companyia del Teatre Nacional
Sala Tallers
10:00
 
 
Friday

Sala Gran
20:00
 
 
Friday

Ocells i llops

Dirección: Lurdes Barba
Sala Petita
20:00
 
 

5Saturday

Sala Gran
17:00
 
 
Saturday

Ocells i llops

Dirección: Lurdes Barba
Sala Petita
17:00
 
 
Saturday

El Cantador

ITNC - Jove Companyia del Teatre Nacional
Sala Tallers
20:00
 
 
Saturday

Sala Gran
21:30
 
 
Saturday

Ocells i llops

Dirección: Lurdes Barba
Sala Petita
21:30
 
 

6Sunday

Sala Gran
18:00
 
 
Sunday

Ocells i llops

Dirección: Lurdes Barba
Sala Petita
18:00
 
 
Sunday

El Cantador

ITNC - Jove Companyia del Teatre Nacional
Sala Tallers
18:00
 
 

7Monday

 
 
 

8Tuesday

Sala Tallers
19:00
 
 

9Wednesday

El Cantador

ITNC - Jove Companyia del Teatre Nacional
Sala Tallers
10:00
 
 

10Thursday

El Cantador

ITNC - Jove Companyia del Teatre Nacional
Sala Tallers
10:00
 
 
Thursday

Amarillo

Dirección: Jorge Arturo Vargas
Sala Petita
20:00
 
 

11Friday

El Cantador

ITNC - Jove Companyia del Teatre Nacional
Sala Tallers
10:00
 
 
Friday

Amarillo

Dirección: Jorge Arturo Vargas
Sala Petita
20:00
 
 

12Saturday

El Cantador

ITNC - Jove Companyia del Teatre Nacional
Sala Tallers
20:00
 
 
Saturday

Amarillo

Dirección: Jorge Arturo Vargas
Sala Petita
20:00
 
 

13Sunday

El Cantador

ITNC - Jove Companyia del Teatre Nacional
Sala Tallers
18:00
 
 
Sunday

Amarillo

Dirección: Jorge Arturo Vargas
Sala Petita
18:00
 
 

14Monday

 
 
 

15Tuesday

 
 
 

16Wednesday

 
 
 

17Thursday

 
 
 

18Friday

 
 
 

19Saturday

 
 
 

20Sunday

 
 
 

21Monday

 
 
 

22Tuesday

 
 
 

23Wednesday

 
 
 

24Thursday

Sala Tallers
20:00
 
 

25Friday

Sala Tallers
20:00
 
 

26Saturday

Sala Tallers
20:00
 
 

27Sunday

Sala Tallers
18:00
 
 

28Monday

 
 
 

29Tuesday

 
 
 

30Wednesday