Equipo TNC

Equipo TNC

Consell d'administració
Presidenta Neus Aranda Vocals Margarida Casacuberta, Jordi Foz, Montserrat Guri, Núria Mora, Georgina Oliva, Àngels Ponsa, Joan Manuel Tresserras, Josep Ferran Vives, Josep Maria Villarúbia i Tàpies, Edgar Garcia Caselles Secretària Pilar Bayarri

Direcció artística
Direcció artística Carme Portaceli i Roig Coordinació de programació Xavier Pujolràs Coordinació de projectes artístics Judith Pujol Coordinació de continguts editorials Mònica Bofill Coordinació artística Jordi Carrillo Gestió i suport a la Direcció artística Romina Paps

Direcció executiva
Directora executiva Mònica Campos Secretaria Lourdes Sánchez

Administració i finances
Directora Noèlia Gordillo Cap de comptabilitat Cristina Borja Administració Eva Romeu

Recursos humans
Directora Olga Martí Gestió de Recursos humans Lluís Alsina, Montserrat Nolla, Olga Rojo, Glòria Serratosa, Ricard Squella Coordinació del servei de venda d’entrades Marian Miralles Taquilles Borja Gandul, Elna Roca, Mar Panyella Responsable de sala Joan Garcimartín Caps de sala i acomodació Carla Palomero, Borja Zamanillo, Sergi Casellas, Héctor Martínez, Gerard Mercader, Sergi Sala, Martí Castellarnau, Saïd Bosch, Andrea Castells, Elisabet Molina, Montse Escolano, Mario Talavero, Sara Cladellas, Marta Rodríguez, Marina Amposta, Jordi Rosell, Pau Moyà, Tarek Kazi Tani, Judit Marsà

Serveis jurídics i contractació Núria Mombiela, Carolina Orts
Mecenatge i comercialització d’espais Montserrat Antolí
Programa educatiu i social Sònia Camacho Tècnica del servei educatiu i social Alicia Olivé Gestió de grups Jordi Sánchez

Infraestructures i manteniment
Director Paul Bredin Manteniment Marc Capella, Pere Casals, José Luis Faramín

TIC
Director Antoni Castillo Gestor de transformació digital David Muñoz Suport tècnic TIC Ramon Campos

Comunicació i màrqueting
Directora Gemma Casas Gestió de publicitat Raquel Osàcar Màrqueting i públics Noelia Muñoz Gestió de públics Mònica Sánchez Relacions públiques Bernat Fornells Imatge i disseny gràfic Vània Rosell Premsa Esther Vendrell Técnica de redes y contenidos Maria Espada

Producció i gires
Direcció Cristina Orriols Producció Marta Amatller, Sol Blasi, Àngels Estudillo, Lluís Gordillo, Roger Sardà

Oficina tècnica
Direcció Lluís Cusó Coordinació tècnica Marsa Amenós, Oriol Puig, Jordi Ramos Coordinació tècnica de cessió d'espais Gabriel Doz Secretaria tècnica Roser Aguilar, Xavier Vilà Cap d'àrea de Regidoria Jordi Carrillo Regidoria Julio Aparicio, Germano Bozzelli, Helena Gimeno, Ariadna Martí, Susana Roca, Vicenç Beltrán Cap d'àrea de Maquinària Mario García Caps tècnics de Maquinària Albert Freixes, Guillem Sánchez-Blanco, Rosa M. Brignardelli Maquinària Erin Bassa, Jordi Campuzano, Jordi Jené, David Lanau, César Paulo, Francesc Villarij, Joaquim Molina Cap d'àrea de Luminotècnia Salvador Cuenca Caps tècnics de Luminotècnia Josep Codines, Anna Roldós, Carles Torras Luminotècnia Mario Andrés, Antonio Ancillo, Antonio Comellas, Francesc Elías, Ernesto Fois, Jordi González, Joaquín Guirado, Natàlia Ramos, Héctor Sacasa Cap d'àrea d’Attrezzo Joan Cesena Attrezzo Eva Castillo, Ferran Fradera, Montse Romero, Xavier Saló, Nerea Torrecilla, Anna Manuela Gas Cap tècnica de Perruqueria i caracterització Cristina Repullo Perruquería i caracterització Noemí Jiménez Coordinació de Sastreria Rosa Solé Sastreria Águeda Miguel, Francisca Naharro, Rocío Pastor, Elisenda Roblas Pujol Bugaderia Anarosa Ramos Caps d'àrea de So i audiovisuals Santiago López, F. Xavier Rodríguez Tècnics de So Albert Balada, Carles Gómez, Josep Puigdollers, Jordi Roig, Albert Vía Tècnics d’Audiovisuals Octavi Brull, Jordi Carbonell, Pau Torres, Emilio Vallejo