Equip TNC

Equip TNC

Consell d'administració
Presidenta Neus Aranda Vocals Jordi Cabrafiga, Margarida Casacuberta, Miquel Curanta, Cesca Domènech, Jordi Foz, Montserrat Guri, Núria Llorach, Núria Mora, Georgina Oliva, Joan Manuel Tresserras, Josep Ferran Vives Secretària Pilar Bayarri

Direcció artística
Direcció artística Carme Portaceli i Roig Coordinació de programació Xavier Pujolràs Coordinació de projectes artístics Judith Pujol Coordinació de continguts editorials Mònica Bofill Coordinació artística Jordi Carrillo Gestió i suport a la Direcció artística Romina Paps

Direcció executiva
Directora executiva Mònica Campos Secretaria Lourdes Sánchez

Administració i finances
Directora Noèlia Gordillo Comptabilitat David Muñoz Administració Cristina Borja, Eva Romeu

Recursos humans
Directora Olga Martí Gestió de Recursos humans Lluís Alsina, Montserrat Nolla, Olga Rojo, Glòria Serratosa Coordinació del servei de venda d’entrades Marian Miralles Taquilles Paula Bernal, Ona Guilera Responsable de sala Joan Garcimartín Caps de sala i acomodació Natàlia Al-Saghir, Carla Palomero, Borja Zamanillo, Sergi Casellas, Adolf Martínez, Héctor Martínez, Gerard Mercader, Núria Reyes, Sergi Sala

Serveis jurídics i contractació Núria Mombiela
Mecenatge i comercialització d’espais Montserrat Antolí
Programa educatiu i social Sònia Camacho

Infraestructures i manteniment
Director Paul Bredin Manteniment Marc Capella, Pere Casals, José Luis Faramín

TIC
Director Antoni Castillo Suport tècnic TIC Ramon Campos

Comunicació i màrqueting
Directora Gemma Casas Gestió de publicitat Raquel Osàcar Màrqueting i públics Noelia Muñoz Gestió de públics Mònica Sánchez Gestió de grups Jordi Sánchez Relacions públiques Bernat Fornells Imatge i disseny gràfic Vània Rosell Premsa Esther Vendrell

Producció i gires
Direcció Cristina Orriols Producció Marta Amatller, Sol Blasi, Àngels Estudillo, Lluís Gordillo

Oficina tècnica
Direcció Lluís Cusó Coordinació tècnica Marsa Amenós, Oriol Puig, Jordi Ramos Coordinació tècnica de cessió d'espais Gabriel Doz Secretaria tècnica Roser Aguilar, Xavier Vilà Cap de de Regidoria Jordi Carrillo Regidoria M. Pilar Alpañez, Julio Aparicio, Jaume Bejar, Germano Bozzelli, Helena Gimeno, Ariadna Martí, Susana Roca Cap de Maquinària Mario García Caps tècnics de Maquinària Andreu Caamaño, Albert Freixes Maquinària Erin Bassa, Rosa M. Brignardelli, Jordi Campuzano, Antonio del Moral, Jordi Jené, David Lanau, César Paulo, Francesc Villarij Cap de de Luminotècnia Salvador Cuenca Caps tècnics de Luminotècnia Josep Codines, Anna Roldós, Carles Torras Luminotècnia Antonio Ancillo, Antonio Comellas, Francesc Elías, Ernesto Fois, Jordi González, Joaquín Guirado, Héctor Sacasa Cap d’Attrezzo Joan Cesena Attrezzo Eva Castillo, Ferran Fradera, Montse Romero, Xavier Saló, Nerea Torrecilla, Elisa Martínez Cap tècnica de Perruqueria i caracterització Cristina Repullo Perruquería i caracterització Noemí Jiménez Coordinació de Sastreria Rosa Solé Sastreria Águeda Miguel, Francisca Naharro, Rocío Pastor Bugaderia AnaRosa Ramos Caps de So i audiovisuals Santiago López, F. Xavier Rodríguez Tècnics de So Albert Balada, Carles Gómez, Joan Gorro, Josep Puigdollers, Jordi Roig, Albert Vía Tècnics d’Audiovisuals Jordi Carbonell, Pau Torres