Equip TNC

Equip TNC

Consell d'administració
Presidenta Neus Aranda Vocals Jordi Cabrafiga, Margarida Casacuberta, Miquel Curanta, Cesca Domènech, Jordi Foz, Montserrat Guri, Núria Llorach, Núria Mora, Georgina Oliva, Joan Manuel Tresserras, Josep Ferran Vives Secretària Pilar Bayarri

Direcció artística
Direcció artística Carme Portaceli i Roig Coordinació de programació Xavier Pujolràs Coordinació de projectes artístics Judith Pujol Coordinació de continguts editorials Mònica Bofill Coordinació artística Jordi Carrillo Gestió i suport a la Direcció artística Romina Paps

Direcció executiva
Directora executiva Mònica Campos Secretaria Lourdes Sánchez

Administració i finances
Directora Noèlia Gordillo Comptabilitat David Muñoz Administració Cristina Borja, Eva Romeu

Recursos humans
Directora Olga Martí Gestió de Recursos humans Lluís Alsina, Montserrat Nolla, Olga Rojo, Glòria Serratosa Coordinació del servei de venda d’entrades Marian Miralles Taquilles Paula Bernal, Ona Guilera Responsable de sala Joan Garcimartín Caps de sala i acomodació Carla Palomero, Borja Zamanillo, Sergi Casellas, Héctor Martínez, Gerard Mercader, Sergi Sala Mecenatge i comercialització d’espais Montserrat Antolí Programa educatiu Sònia Camacho Tècnica del servei educatiu i social Alicia Olivé Gestió de grups Jordi Sánchez

Serveis jurídics i contractació Núria Mombiela
Mecenatge i comercialització d’espais Montserrat Antolí
Programa educatiu i social Sònia Camacho Tècnica del servei educatiu i social Alicia Olivé

Infraestructures i manteniment
Director Paul Bredin Manteniment Marc Capella, Pere Casals, José Luis Faramín

TIC
Director Antoni Castillo Suport tècnic TIC Ramon Campos

Comunicació i màrqueting
Directora Gemma Casas Gestió de publicitat Raquel Osàcar Màrqueting i públics Noelia Muñoz Gestió de públics Mònica Sánchez Gestió de grups Jordi Sánchez Relacions públiques Bernat Fornells Imatge i disseny gràfic Vània Rosell Premsa Esther Vendrell Networking and content technique Maria Espada

Producció i gires
Direcció Cristina Orriols Producció Marta Amatller, Sol Blasi, Àngels Estudillo, Lluís Gordillo, Roger Sardà.

Oficina tècnica
Direcció Lluís Cusó Coordinació tècnica Marsa Amenós, Oriol Puig, Jordi Ramos Coordinació tècnica de cessió d'espais Gabriel Doz Secretaria tècnica Roser Aguilar, Xavier Vilà Cap de de Regidoria Jordi Carrillo Regidoria Julio Aparicio, Germano Bozzelli, Helena Gimeno, Ariadna Martí, Susana Roca, Vicenç Beltrán Cap de Maquinària Mario García Caps tècnics de Maquinària Albert Freixes, Guillem Sánchez-Blanco, Rosa M. Brignardelli Maquinària Erin Bassa, Jordi Campuzano, Jordi Jené, David Lanau, César Paulo, Francesc Villarij, Joaquim Molina Cap de de Luminotècnia Salvador Cuenca Caps tècnics de Luminotècnia Josep Codines, Anna Roldós, Carles Torras Luminotècnia Mario Andrés, Antonio Ancillo, Antonio Comellas, Francesc Elías, Ernesto Fois, Jordi González, Joaquín Guirado, Natàlia Ramos, Héctor Sacasa Cap d’Attrezzo Joan Cesena Attrezzo Eva Castillo, Ferran Fradera, Montse Romero, Xavier Saló, Nerea Torrecilla, Anna Manuela Gas Cap tècnica de Perruqueria i caracterització Cristina Repullo Perruquería i caracterització Noemí Jiménez Coordinació de Sastreria Rosa Solé Sastreria Águeda Miguel, Francisca Naharro, Rocío Pastor Bugaderia Anarosa Ramos Caps de So i audiovisuals Santiago López, F. Xavier Rodríguez Tècnics de So Albert Balada, Carles Gómez, Josep Puigdollers, Jordi Roig, Albert Vía Tècnics d’Audiovisuals Octavi Brull, Jordi Carbonell, Pau Torres,Emilio Vallejo